YALIN FaN cLuB

YALINCILARIN BULUSMA NOKTASI

AnasayfaKapıTakvimSSSAramaKayıt OlÜye ListesiKullanıcı GruplarıGiriş yap

Paylaş | 

Yalın Hayranları Tarafından Röportaj

YazarMesaj
gülcan&yalın
gümüş YALIN'cı
gümüş YALIN'cı

MesajKonu: Yalın Hayranları Tarafından Röportaj   Cuma Tem. 13, 2007 12:42 pm

* Yalın ilk olarak seni çok sevdiğimi bilmeni isterim . Herkesin hayatında önemli bir anısı vardır (güzel veya kötü) senin bizimle paylaşmak istediğin bir anın varmı . Birde Londra da kendine çok çok iyi bak sen bizim herşeyimizsin. Allah korusun sana birşey olursa bizlerde aynı acıyı yaşarız. Seni Ddortmunda bekliyoruz Sevgilerimle Almanyadan Rukiye

YALIN: 2004 yılında çikan ilk albümüm sonrasında ilk konserimi Adana'da Çukurova Üniversitesinin Bahar Şenliklerinde vermiştim. Albüm çikali daha 1 ay olmasına rağmen konser alanını dolduran 10.000 kişi tüm sarkılarımı ezbere biliyordu… bu benim unutamadığım en özel anlardan biriydi.

* Sence aşk olmasaydı yaşamak çok mu anlamsız olurdu? Sen başkalarına benzeme sakın hep böyle kal hep cana yakın... elifiye almanya

YALIN: Kesinlikle!!! aşk sevgi gibi güzel duyguların olmadığı bir dünya düsünemiyorum…

* İlk önce şunu söylemeliyim ki Harbiyede yine büyüleyiciydin (gerçi beni herşekilde büyülüyorsun) Eskişehire tekrar ne zaman geleceksin gerçi farketmez sen gelmezsen ben gelirim (peşinden turne yapıyorum zaten) bugüne kadar yaptıklarıyla seni en çok etkileyen hayranın kimdi yada ne yapmıştı? yani bizde ne
yapacağımızı bilelim tek istedigim seninde tanıdıgın bir hayranın olabilmek ve seni nasil sevdigimi anlatabilmek. fazla oluyorum ama hayallerindeki kiz nasil biri
yani şunu söylemeliyimki ben sana kimseyi yakıştiramıyorum kimse seni hakedecek kadar güzel ,iyi vs. olamazmış gibi geliyor. Çok uzattım farkındayım ama sana hiçbirşekilde (konserleri saymazsak onlardada konusma imkani olmuyor) ulaşamiıorum en azından bunları okursun
SENİ BEKLIYORUM GELMEYECEGİNİ BİLE BİLE
SENİ ÖZLÜYORUM ÖZLEMİMİN DİNMEYECEĞİNİ BİLE BİLE
RESİMLERİNE HAYKIRIYORUM DUYMAYACAGINI BİLE BİLE
SENİ SEVİYORUM BENİ SEVMEYECEĞİNİ BİLE BİLE....
ARAMIZDAKİ MESAFE NE KADAR UZAK OLURSA OLSUN SONSUZLUGA GİDEN TÜM YOLLARA ADINI YAZDIM HANGİ YOLDAN GEÇERSEN GEÇ SENİ SEVDİĞİMİ OKUYACAKSIN
Keşke seni ne kadar çok sevdiğimi sevgimin nasıl okyanuslar kadar büyük evren gibi sonsuz olduğunu bilseydin ...
NE HASTA SABAHI BEKLER NE TAZE ÖLÜYÜ BİR MEZAR NEDE ŞEYTAN BİR GÜNAHI BENIM SENI BEKLEDİĞİM KADAR BEKLER
GÖZLERİNDE HANGİ ANIN HAYALİ KULAKLARINDA HANGİ SESİN HASRETİ KALBİNDE HANGİ SEVGİINİN ÖZLEMİ VARSA ONLARA KAVUŞMAN DİILEĞİYLE SONSUZ OL BİTANEM.. Seni canımdan çok seviyorum şunu hiç unutma ki SENİ BURALARDA BEKLEYEN BİRİ HEP OLUCAK ...Hep dediğim gibi Allah benim ömrümü senin ömrüne benim mutluluklarımıda senin mutlululuklarına eklesin hepsini sana versin uzun ve mutlu bir hayatın olsun. NE OLUR ÇOK UZAKLARA GİTME BİTANEMSİN YALIN

YALIN: Yalınmanyagının 2 sorusu var…. ondan aşağıdakinde yanıtını veriyorummm

* Selam Yalın sence aşk ne demek? Aşk olmasaydi şu an bulundugun yerde olabilirmiydin? ALPER

YALIN: Yaşadığım duyguların ürettigim şarkılara çok olumlu yansıdığına inaniyorum. Aşk olmasaydı şu an bulundugum yerde olmam zor olurdu sanırım
* Yalin online ne zaman açilacak??? Çünkü ne zaman konserlerin olacak yada diğer konularla ilgili haberleri öğrenemiyoruz. Birkaç kez fan sitene girdim. Orası hem çok yavaş hem de kızlar isyana geçmiş durumda. Herkes seni bekliyor. Bence oraya bir ara ugra.mesela moralın bozuk olduğun da inan bana çok iyi gelecek çünkü onların sana karşı olan desteğı sonsuz. Ayrıca İzmir'e bir daha ne zaman geleceksin?? HAZIN

YALIN: www.yalinonline.com adlı resmi web sitem eylü ayının ilk haftasi yayına girecek… Yaşadığımız teknik aksakliklar bu işin geçikmesine sebep oldu.. Fan sitesi ise bizim kontrolümüz dışında başka kişiler tarafından açilmis bir sitedir. Ama bilgi akışı olarak oraya desteğimizi elimizden geldiğince veriyoruz. O siteyi de zaman buldukça takip etmeye çalışıyorum. Ama eylülün ilk haftası açılacak resmi sitemden bana ulaşmanız daha kolay olacak.

* Selam Hüseyin,yada Yalın, yada Hüseyin Yalın....neyse ben Dilay..
Seni ilk albümünden beri dinliyorum. Aslında arkadaşlarımın önerileriyle yavaş yavaş senin albümünü dinler duruma geldim. Şarkıların çok anlamlı ve etkileyici..
Tebriklerimi beirttikten sonra asıl mesaji yazma sebebime geliyorum. İşin kısası ben şom ağzımı tutamadım ve bir iddaya girdim. Senin hangi takımlı olduguna dair. Bence GS lisin ama arkadaşlarım FB li oldugunu iddia ediyor. İşin ucundada travis albümüm var...yani işin boyutu değişiyor benim için..
Hangi takımlı olduğunu yazarsan sevinirim.
Bu arada bu sana bu amaçla attığım ilk mesaj degil.bir çok kez bu sebeple sitene girdim ve meraktan panoya baktım. Bence arada bir sitene gir. Yoksa bütün kızlar isyan edicek. Anlamıyorum senin gibi bir aşk adamı, seni seviyorum gibi kutsal ve manevi değeri çok büyük olan sözcükleri,tanımadığı bilmediği bir insan için söyler mi... Bence bu kızlar çok trajik komik. Senin yerinde olmak istemezdim Sevgilini koluna takıp gezemiyorsundur bence... neyse ...Çok konuştum yine.. ama bence sen arada bir panoya gir ve kızlara arada bir takıl.. O zaman eminim kanatların bile olur.... Birde hangi takımlı olduğunu yazarsan kanatların olabilir….

YALIN: Futbola ilgi duyuyorum ama hangi takımlı olduğumu bağırmanın duyurmanın bir önemi ve faydası olmadığını düsünüyorum. Travis albümünü kazanmanı bende çok isterdim… Bende çok severek dinliyorum.

* Yalın İzmir konserindeki performansın herkes tarafından beğeni topladi. Benim sorum bu konserle ilgili olacak maroon tan this love adlı şarkıyı söylemiştin. Acaba bu yakında bir İngilizce albüm çıkaracağının bir müjdesi mi? bana sorarsan ingilizce telaffuzun çok iyiydi. Böyle bir albüm süper olur. Ayrıca bir sorum daha olucak bazen hayranların tarafından gelen bu aşırı ilgi seni sıkıyormu? Şahsen ben o kadar da sevemem tanımadığım birini ama şarkılarını çok beğeniyorum.Bu sorularıda sadece merak ettiğim için soruyorum. HAZİN

YALIN: Konseri ve performansı beğendiğin için öncelikle tesekkür ederim. İngilizce albüm projesi tabiki kafamda var…. ama bunun için doğru zamanin gelmesi gerek. Aceleye gelmemesi lazim. Londra da yaşamak istememin en büyük sebeplerinden biri de o dinleyicilerimden ve beni sevenlerden gördügüm ilgi beni çok Mutlu ediyor,gururlandırıyor ve duygulandırıyor.…

* Mümkünse sana bir defa dokunup bu kadar sevdigim birinin hayal mi gerçek mi olduğunu ögrenebilirmiyim? Yalindelisiamelie

YALIN: Tabii ki dokunabilirsin

* Merhaba Yalin öncelikle şunu söylemek istiyorum seni gerçekten çooooooooooooooooook seviyorum
sorum şu ilk görüste aşka inanir misin ? birşey daha sormak istiyorum bahçesehir de veya beykentte hiç imza günün yada konserin olucak mi lütfen oldugunu söyle hayatta herşey seninle olmasi dilegiyle ( inşallah okursun) MELODİ

YALIN: Ilk görüste değil ama çok kisa sürede tanıdığım birinden hoşlanabileceğime ve etkileneceğime inanirim. Bahçeşehir üniversitesinde geçen sene bir konserimiz olmuştu. Umarım 2005 yılı içinde bir tane daha yaparız.

* Yalıncım senin Ttürkiyenin en çok hangi sehrini sevdigini sorcaktım bide senin hayranlarından biriyle evlenme ihtimalin nedir? yada murat senin neyin oluyo çok merak ettim? kazanmasam bile cevabını merak ediyorum seni mutlaka bi yerde bulup konuşacağım o kadar çok istiyorum ki tahmin edemezsinnnnn
seni çokkkkkkkkkkkkkkkk seviyorummmmm PINKROSE 186

YALIN: En sevdigm sehir Istanbul… Burada doğdum ve hayatımı burada geçiriyorum. Üzüntüleri ve sevinçleri yaşadığım yer oldugundan İstanbulun yeri ayrı benim hayatımda… İkinci sevdigim şehir ise İzmir…
şu an evlilikle ilgili birşey düsünmüyorummm…
hangi murat?

* Merak ettiğim için soruyorum ben seni uğruna ölecek kadar çok seviyorum bir damla gözyaşın saçinin bir teli için canımı bile veririm senin resmini öpmeden uyuyamıyorum klibini görünce ağlıyorum herşey seni hatırlatıyor sürekli ağlıyorum seni görmek için Ankara konserine imza gününe gittik Harbiye konserin için Istanbula gittik pankart açtik(yalin sonsuz ol sensiz olmaya itirazim var) sesimiz kısılana kadar bağırdik bir imza için korumalara yalvardık...yani rezilliğin dibine vurduk plak şirketine mektup hediye vs gönderdim sana ulaşmak için yaptıklarım saymakla bitmez sen birine böyle hayaranlık (yada aşk ne dersen)duyabilirmiydin hiç sevilmeden varlığından bile haberi olmayan birini böyle severmiydin? yanlış anlama bunu ASLA dilemem senin üzülmene kıyamam SENİ Ç K SEVİIYORUM ÜMİTSİZCE BİLE OLSA…..YALIN MANYAGI

YALIN: Sen Süpersin….Yaptığın herşeyin farkındayım. Bize mutlaka ulaş senle tanışmak istiyorum…
* Bu soruyu senin beğenmen için değil sadece merak ettiğim için soruyorum. Hayranların sitende hergün seni çok sevdiklerini ve o sitedeki panoya ayda bir defa bile olsa uğramanı istediklerini yazıyorlar. Bilmiyorum sen o panoyu hiç ziyaret ettin mi ama eğer ettiysen neden seni o kadar seven insana hayatlarındaki en çok istedikleri şeyi armağan etmiyorsun? … MERVE1590

YALIN: O siteye 2-3 kere mesaj yazdım. Ama ben olduğumu garantileyecek bir sistem dahi yok. resmi web sitesinin eylül ayında açılmasıyla bu problemin ortadan kalkacağına inaniyorum.

* Selam Yalın hayatımın bir döneminde 'mutlaka sunu yapacağim yada deneyeceğim' dediğiniz bir şey var mı? varsa nedir? SEVGI

YALIN: Tabii ki var ama bunlar şimdilik bana kalsın. Hepsi işimle ilgili projeler zaten ve ben yaptıkça bunları göreceksiniz

* Her güneşin doğuşu...senin için önemli...çünkü, her gün zirveye yükseliyorsun...buda bizi çok sevindiriyor, senin mutluluğun bizimde mutluluğumuz demektir!
Birçok sanatçi çikti bu dönemler, onlardan bir çogu...bu yolda başarılı olamadı...ama senin saflığın, temiz duyguların, iyiliğin...bunların ilaci oldu....
Şarkılarını öyle içten okuyorsun ki...sana gün geçtikçe daha, dahada çok bağlanıyorum, şarkılarınla sevinçliği, mutluluğu, hüznü tadıyorum...
Şey...uzatmadan soruma geçiyorum
Eğer Allah bana derse ki..."BIR DILEK TUT KIZIM...O DİLEĞİN GERÇEKLEŞTİREYİM"...inan ki o dileğin içinde sen yer alacaksın...
Allaha söylerim ki : "Allah`im lütfen, tüm kalbimle, tüm safligimla, tüm insanlığımla yalvarıyorum sana...YALIN`ın hayatının hep mutlu geçmesini sağla, her güneşin doğuşu onun hep mutluluğu olsun...her şarkı söyleyişi sevgi dolu olsun...milyonlarca gül onun yoluna, yol katson, Dünyayi Cennet yap ona!...Derim...
Acaba sen inanirmisin bu dileğin tutacağına?...
YALIN: Kesinlikle inanirim. Bu güzel duyguların ve dileğin için çok teşekkür ederim.

İIki sorum daha olucak...
1. Espirili birimisin?

YALIN: Bu soruyu çevremdeki insanlara sormak lazım..
2. Elinde olsa...müzik dünyasında neleri değiştirmek isterdin?
YALIN: Bu müzik sektörü içindeki herkesin birbirine destek olmasını isterdim..sektörü iyi bir yere getirmelerini isterdim
İkinci değiştirmek istediğim şey ise korsanın sona ermesi olurdu.

...eminim ki...her değiştirdiğin şey müthiss olucaaaakk!!!
Çünkü senin her fikrin...yani nasol söyliyim bilmiyorum ki... SENİN HER FİKRİNİN BİR ANLAMI VAR...HER FİIKRİNİN GÜZEL BİR SİHRİI VAR...
Biz(hayranların) senin hep yanında olucaz...senin her aldığın kararı saygıyla karşılarız, hep destek çikacağiz sana.
[Y][a][L][N]
[A]llah seni bütün kötülüklerden korusun
Me[L]ekleri hep yaninda tutsun
Kalbnde hep sevgi dursun
Se[N]i ne kadar sevdiğimi bir düsün.
[Y][a][L][N]
Kendine çok iyi bak YaLIN...son üniversite yılın başarıyla geçsin Allah sana yardim etsin!!!
(Kusura bakma çok uzun konuştum...ama belki okursun diye yazdım...bunu okuman bile değerli benim için.) MELEKLERİMİZİN SÖZÜ VAR
YALIN: Güzel dileklerin için tekrar teşekküler……
* Bir çok insani duygunun kaybolmuş olduğu Dünyamızda gözlerindeki isigi,
içindeki umudu ve gülüsündeki çocuksuluğu nasıl muhafaza edebiliyorsun?... YLN_ZYNP
YALIN: Ben çok inançli bir insanım… uzun vadede benim için herşeyin iyi olacağına inanirim… ve ben güldükçe hayatında bana güleceğine inanirim…
* Senin yazmış olduğun şarkılar seni çok seven özel bir kişi tarafından sana yazılmış olsa neler hissederdin…ÖZGE
YALIN: Bir ömür yanından ayrılmazdım
* Dünyanin yalani tükenmez demişlerdi bir keresinde...gerçekten de tükenmiş çünkü çogumuz sahte hayatlar yaşiyoruz...neyi niye yaşadığımızı bilmiyoruz...! herkesin kendi dünyası var ya hani...senin dünyanın uğruna yalan söylenilebilecek kişisi kim? …CAGLA
YALIN: Bu soru en çok sevdigim insanları ilgilendiriyor sanıyorum. cevabı ailem
* Canı yananların,yakanları; unutulanların unutanları unutmadığı su dünyada sence can yakanlar ve unutanlar unutulmamayı hakediyor mu? Şanslısın büyük bir yüregin var ve bu büyük yüregi sevecek kadar yürekli sevenlerin var ( YALIN'A)… EMOS
YALIN: Yasanilan iyi kötü herşey birşey kazandırır ve ögretir…. Canının yanmasının bile bir sebebi vardir ve günün sonunda bundan öğreneceğin bir dersin var olduğuna inanirim. Bu yüzden canını yakanları bile sevmek lazım
* Upuzun bir yoldasin. Yürüyorsun hava karanlık ve deli gibi yağmur yağıyor. Sırılsıklamsiı ve ölmek istiyorsun. NEDEN???
Yaşayacağın hangi olay aklına ölümü getirir ve ölmek istersin...Çünkü biliyorum ki ölümde aşk kadar,yaşamak kadar,sevmek kadar hayatın içinde ve sanatının içinde ..kendine iyi bak..TUBA
YALIN: Ölüm herşey kadar doğal…ama ölmek istemeyi bugüne kadar hiç düsünmedim.
* Selam Yalın , Ekim ayında tr den ayrılacağın söyleniyor 1.5 seneliğine Ingilteyere okula gidecekmişsin bu doğru mu ? doğruysa neden Ingiltere de Amerika değil seni burada görmek isteriz …NILDEN
YALIN: Çünkü Londra da yaşamanın gelecekte işimle ilgili yapacaklarima çok faydası olacağına inaniyorum.
* Testere diye bri film vardı,umarım izlemişsindir izlemediysen kısaca söyle özetliyim bir odada hapissin ve 2 kişisiniz, biriniz ölecek. Böyle bu durumda olsan, yanındakini kurtarıp kendini feda etmeyi düsünür müydün? Eğer kafada olabilir tarzı düsünceler oluştuysa bu kim olurdu? Kim için hayatından vazgeçerdin? Dürüst bi cevap …B_GIRL
YALIN: Annem ve babamdan herhangi biri için hiç düsünmeden hayatımdan vazgeçerim…
* Selam Yalın, ilham kaynağının kim onu ögrenmek istiyordum, birde bundan sonra hangi şarkıya klip öekeceksin.. ÇİÇEK
YALIN: Ben bilmem e klip çekeceğiz… İlham kaynağım Hayat ve bu yaşıma kadar hayatın bana getirdiği duygular…
* Selam Yalın , Yaptığın müzikleri büyük bir beğeni ile dinliyorum Ellerine Sağlık
Amerika da konser vermeyi düsünüyormusun? cevabın evetse ne zaman ve nerede...SEVİMLİ

YALIN: Amerika da tabii ki konser vermek isterim. Şu an planladığımız bir konser yok ama yıl içinde yapılacak bir organizasyonda yer almak isterim…
Yalın aslında kendisine bu güzel mesajlari gönderen tüm Turk North America okurlarına imzali cd vermek istiyor ancak bu mümkün değil tabii ki ama Yalın, sizlere duyurduğumuz gibi bir kişiye degil iki kişiye imzalı cd vermeyi istiyor.

Son not…..
Turknorthamerica sitesini hazırlayanlara ve bu siteyi ziyaret ederek bana güzel duygularını ileten herkese çok teşekkür ederim…
Iyiki varsiniz…
Yalin

YOZLAŞTIRILMIŞ TÜRKÇEYE HAYIR!!!!!!
Kullanıcı profilini gör
YaLıNisT
Admin
Admin

Kadın Mesaj Sayısı : 465
Emploi : Sadece YALIN!
Lakap : YaLıNisT

MesajKonu: Geri: Yalın Hayranları Tarafından Röportaj   Cuma Tem. 13, 2007 1:42 pm

biliodum ama saol yinede olsun yine şunu sölim eski Very Happy ama paylaştığın için thanks

Kullanıcı profilini gör http://hsyn-yalinfanclub.forumzen.com
enise/y-a-l-ı-n
ALTIN YALIN'cı
ALTIN YALIN'cı

MesajKonu: Geri: Yalın Hayranları Tarafından Röportaj   Cuma Tem. 13, 2007 3:20 pm

saol gulcannnn
Kullanıcı profilini gör http://www.littleboyhsnyya.forumlari.net
gülcan&yalın
gümüş YALIN'cı
gümüş YALIN'cı

MesajKonu: Geri: Yalın Hayranları Tarafından Röportaj   Cuma Tem. 13, 2007 6:21 pm

enise bu haberi biliyo muydun?

YOZLAŞTIRILMIŞ TÜRKÇEYE HAYIR!!!!!!
Kullanıcı profilini gör

Yalın Hayranları Tarafından Röportaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» TripKolic Ropörtaj
» İsmail Hazar ''9'' FuLL ALbüm