YALIN FaN cLuB

YALINCILARIN BULUSMA NOKTASI

AnasayfaKapıTakvimSSSAramaKayıt OlÜye ListesiKullanıcı GruplarıGiriş yap

Paylaş | 

EKŞİ SÖZLÜK YALIN HAKKINDA NELER DEMİŞ???

YazarMesaj
YaLıNisT
Admin
Admin

Kadın Mesaj Sayısı : 465
Emploi : Sadece YALIN!
Lakap : YaLıNisT

MesajKonu: EKŞİ SÖZLÜK YALIN HAKKINDA NELER DEMİŞ???   C.tesi Haz. 30, 2007 9:25 pm

EKŞİ SÖZLÜK YALIN HAKKINDA NELER DEMİŞ???(seçmeler)

2004 postları
-yeni çıkan bir şarkıcı sanırım şu sıralarda powerturk'te zalim adlı bir parçası çalınıyor sık sık. hatta güzel bir sarkı.
-bikaç gündür radyolarda dönen şarkısı gerçekten hoşuma giden adam. "zaaaliiim, oyunbozaaaan" diye gezip gezip duruyorum. daha albümü çıkmamış malesef
-ünlü şarkısının adı zalim. bana nevi hatırlatıyor
-kenan dogulunun baska bir versiyonu. sıradan.
-güzel bir sesi var, çıkış parçası da iş yapacak gibi.yolu açık bir şarkıcı. -ses rengi hoş bi eleman. şarkısı da güzel olmuş. ellerine sağlık.
-cd sini taktığım anda "bu ne biçim ses lan" dedirten ince tonda bir sese ip albm sahibi.. aranjeler güzel olmuş ama...
-ilk duyduğun anda tracy chapman etkisi yapıyor, dolayısıyla kadın mı erkek mi diye soruyor insan kendine. yumuşak bir ses, zalim de gayet hoş bir easy listening şarkısı. değişecek misin söyle, değişebilecek misin kısmı insanda çığırma isteği uyandırıyor.
-birbirinden guzel sarkıları var. son sarkı favorimdir. ayrıca kendisi asırı derecede 6.histeki cocuga benzemektedir.
-huseyin isminden rahatsizlik duydugunu düsündügüm insan.. bir insan neden sadece soy ismiyle ün kazanmak isterki? ya da arkadas isminden gayet memnun fakat hosnut olmayan bizim medya.. -zalim şarkısı oldukça güzel olan tuhaf sesli şarkıcı... kasetindeki diğer parçalarda zalim gibiyse alınmaya değer olacaktır kanımca.
-kenan doğulu ve mirkelamın tek çatı altında toplanmış hali. -ilk aşk dedikodusu çağla şikelle çıkan insan. yuh artık, göz var nizam var!
-ilk dinlediğimde "vay be, ne sağlam alto" diye düşünmüştüm. erkekmiş meğersem. -tv'de abartısız her kanalda göklere çıkartılan, bir insanın kötü ses, kötü şarkı ve kötü fizik üçlemesiyle bu kadar pohpohlanması nedeniyle arkasında çok büyük bir medya patronu olduğundan şüphelendiğim insan.
-1 günde 100 bin adet sattigi söylenen sarkici..
-her ne kadar pop muzık sevmesemde turk popuna yenı bı soluk getırdıgı gercektır.en azından parcaları akustık soundda. dıgerlerı gıbı aynı sound aynı dum tıs yok.

2005 postları
-kliplerinde acayip karizmatik ve yakışıklı gözüken, misal son "günaydın ben gittim" temalı şarkısı, artık karta kaçmış kenan doğulunun yerine göz dikmiş şarkıcı.
-müziği bi derece ama o şarkı sözleri hiç çekilmez dediğim çipil gözlü çocuk..
-dün gece buzholde konserle daha bir sevgimi kazanmış olan cep star
-cuma günü bi bakmışsın adli ikinci albümü çıkacak olan şarkıcı. severiz kendisini.
-32. altın kelebek ödülünü alan en iyi çikis yapan bakalim daha nereye çikacak besteci/yorumcu.
-15 nisanda 2. albümü piyasaya çikmis olan ve küçücüğüm adli sarkisiyla yine istiklal caddesinin her kösesinden sesi duyulmaya aday sarkici.
-erkeklerin gereksiz yere tavır aldıkları, insanların bir küçümsediği bir yerin dibine batırdıkları ve bunları hiç ama hiç haketmeyen şahsiyet.. küçücüğümü ne tatlı söylemiş öyle, insanın içini kıpır kıpır eden bir aşk şarkısı helal olsun.
-mırıl mırıl şarkı söyleyip adamı inceden uyuz eder gibi olsa da temiz yüzünden laf etmek istemediğim insan ha şarkıları da fena değil ama nedir o mırıldanma onu anlamadım...
-acilen asik olmasi gereken kisi. yoksa sarki yapayacakmis ve 3.albümü zora girecekmis.
-son zamanlarda şarkılarını en çok dinlediğim insan. çokta şirin biri ya.

2006 postları
-hem sesi, hem şarkıları, hem de aranjesi ile, ilk iki albümünde olayı kopardığına emin olduğum şarkıcı. -şarkılarını dinlerken huzur bulduğum adam..
-bi sene arayla çıkardığı ilk iki albümüyle beni benden alan, şu aralar yeni albüm hazırlığında olan ve önümüzdeki günlerde çıkaracağı üçüncü albümünü sabırsızlıkla beklediğim süper insan.
-şarkılarını üç kereden fazla dinlediğinizde büyük ihtimalle sıkılacağınız adam. çok ilginç ilk dinlenildiğinde çok güzel bir şarkı gibi gelse de uzun soluklu olamıyorlar nedense...
-boyu uzun olmasa da sesi/tipi/hal tavri ile gonlumu fethetmis, allahin lutfu.

2007 postları
-sesi aşkı hatırlatan adam.
-sarkılarının sözlerini kendi yazdıgı düşünülürse, onlara istinaden özellikli, özel ve de güzel bir insan. -su anda park ormanda konser veren sanatçi. hayır orda değilim ama televizyondan izliyorum. kıyafeti olsun, sahneye cikisi olsun dersin bir tarkan, bir mustafa sandal özentisi. ama bildiğin yalin iste. siyah yarım pardesü giymek, sahneye cikarken yanarli dönerli sov yapmakla strar olunmuyor malesef. keske biligimiz, sevdiğimiz yalin gibi ciksaymis da beni boyle bir milyon kafa ile entry girmeye mecbur etmeyeymiş.
-sesini her duyduğumda "ağlama evladım ağlama, olur böyle şeyler hayat bu" deyip karşıma çekip konuşmak, hatta bir meyhaneye götürüp içini dökmesini sağlamak hatta hatta gerektiğinde kucağıma yatırıp gazını çıkartmak, poposunu pışpışlayıp uyutmak istediğim şarkıcı

Kullanıcı profilini gör http://hsyn-yalinfanclub.forumzen.com
gülcan&yalın
gümüş YALIN'cı
gümüş YALIN'cı

MesajKonu: Geri: EKŞİ SÖZLÜK YALIN HAKKINDA NELER DEMİŞ???   Çarş. Tem. 04, 2007 2:05 pm

ay çok güzel bilgiler çok güzel Neutral
Kullanıcı profilini gör
enise/y-a-l-ı-n
ALTIN YALIN'cı
ALTIN YALIN'cı

MesajKonu: Geri: EKŞİ SÖZLÜK YALIN HAKKINDA NELER DEMİŞ???   Çarş. Tem. 18, 2007 11:35 am

efet çok saol burcu
Kullanıcı profilini gör http://www.littleboyhsnyya.forumlari.net
YaLıNisT
Admin
Admin

Kadın Mesaj Sayısı : 465
Emploi : Sadece YALIN!
Lakap : YaLıNisT

MesajKonu: Geri: EKŞİ SÖZLÜK YALIN HAKKINDA NELER DEMİŞ???   Çarş. Tem. 18, 2007 1:00 pm

bişe deil görevim her zamanki gibi Wink Exclamation

Kullanıcı profilini gör http://hsyn-yalinfanclub.forumzen.com

EKŞİ SÖZLÜK YALIN HAKKINDA NELER DEMİŞ???
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Backstreet Boys Hakkında Pek Bilinmeyenler...